Dymy i dobre dymogeneratory

Kwestia pomiaru przez dobre dymogeneratory jest dość łatwa do załatwienia, a mianowicie, że zaprojektowany przez ciebie dom dla dymu musiałby być wystarczająco duży, aby zagwarantować, że zasoby ciepła i dymu są całkowicie zamknięte w elementach opóźniających rozprzestrzenianie się ognia i izolowane na poziomie podłogi. Pod warunkiem, że zdobędziesz te techniki, możesz naprawdę zrobić dom z dymu z czegoś takiego jak dobry dymogenerator, co nie przypomina praktycznie niczego więcej niż stoczni.

Na przykład w Afryce palenie papierosów będzie jednak częścią codziennego życia w nadmorskich wioskach, gdzie podstawowym pożywieniem są ryby. W afrykańskim słońcu orzeźwiająca ryba będzie się utrzymywać, ale przez kilka godzin i bez chłodzenia, jedynym sposobem na utrzymanie ryb na targ lub na czas, kiedy wioski nie złowią wszystkiego, jest wędzenie gdy wyposażenie obejmuje dobre dymogeneratory.

Wędzarnia i dobre dymogeneratory będzie z powodzeniem schronieniem z dachem krytym strzechą i kominkiem z bali – jak ognioodporne to jest? To tylko pokazuje, że przedstawiona chata jest wystarczająco duża, a ogień jest izolowany (siedzi na piasku), a więc drewniana jest odpowiednio odpowiednia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 13 =