Izolacja natryskowa pianką Poznań – czy korzystna jest cenowo?

Celuloza, a izolacja natryskowa pianką Poznań — papier z recyklingu, mielony z dodatkiem kwasu borowego w celu zwalczania owadów i odporności na ogień — zapewnia lepszą izolację poddasza niż maty. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie zainstalować celulozę, możesz kupić izolację w workach w lokalnym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego. Jeśli kupisz wystarczającą ilość, prawdopodobnie pozwolą ci użyć dmuchawy izolacyjnej za darmo. Nie próbuj kupować pojedynczej torby i rozkładać jej ręcznie, aby uzyskać izolację punktową: jest zbyt gęsto zapakowana.

Metoda izolacji celulozowej, izolacji natryskowej pianką Poznań powoduje powstawanie dużej ilości pyłu, ale spełnia swoje zadanie. Jeśli zatrudnisz profesjonalistę, użyje on celulozy w sprayu na mokro, która dodaje niewielką ilość wody, aby pomóc kontrolować kurz i nieznacznie zwiększyć wartość izolacji na cal.

Celuloza zapewnia wartość R wynoszącą około 3,5 na cal. Chociaż w rzeczywistości nie tworzy bariery powietrznej, gęsty materiał zatrzymuje większość ruchu powietrza. Pomaga to kontrolować mróz na poddaszach. Oczywiście nie do końca, ale radzi sobie całkiem nieźle. Nie można tego samego powiedzieć o włóknie szklanym.

Jeśli skontaktujesz się ze Stowarzyszeniem Producentów Izolacji Celulozowych w Poznaniu, zapewnią Cię, że celuloza jest zdecydowanie najlepszym wyborem do izolacji. Choć nasza firma jest za rozwiązaniem takim jak izolacja natryskowa pianką Poznań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nine − eight =