Perfumy – poznaj swój zapach!

Niezależnie od tego, czy jesteś fanatykiem zapachów, czy dopiero zaczynasz, znalezienie zapachu, który kochasz, może być zniechęcającym doświadczeniem. Kiedy zbliżasz się do kontuaru zapachowego, jedyną informacją, którą możesz zdobyć na temat któregoś z zapachów przed sobą, jest to, jak wygląda butelka, co oczywiście nic nie mówi. Często pozostaje ci wąchać kilka pozycji z setek dostępnych butelek przy pomocy apodyktycznego sprzedawcy, który zwykle nie jest wcale pomocny. Perfumy, które kochasz, może naprawdę stać się częścią ciebie, przedłużeniem ciebie. Ale jak je znaleźć? Niezależnie od tego, czy masz kilka minut na zbadanie, zanim trafisz do sklepów, czy próbujesz wybrać idealne perfumy w locie, oto kilka prostych wskazówek od ekspertów od zapachów, które pomogą Ci znaleźć perfum, który pokochasz na lata i poczujesz się, jakbyś marzył o jego istnieniu.

Wykonaj swoje badania by wybrać najlepsze perfumy! Czasami najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest, z braku lepszego terminu, tuż pod nosem. Pomyśl o swoim codziennym życiu. Czy masz zapachy, które uwielbiasz?
Jeśli znasz się na zapachach i perfumach, pomyśl o innych charakterystycznych zapachach, które lubisz w swoim życiu, zwłaszcza w produktach, które stosujesz na ciele. Szampon kokosowy na siłowni? Twoje świeże i zielone mycie ciała? Miękki i mineralny zapach twoich ubrań po praniu? Nawet tytoń w papierosie, który palisz? Wszystko to może być świetnym punktem wyjścia do znalezienia idealnego zapachu. Szukaj perfum z nutami, które lubisz w innych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + 17 =