Turbany na głowę dla kobiet!

Istnieje wiele powodów, dla których warto zakładać turbany na głowę; dla każdej osoby zazwyczaj okaże się, że opaska na głowę ma inne znaczenie. Oto kilka z moich powodów: turban służy jako warstwa ochronna dla moich naturalnych włosów w dni, w których nie chcę dotykać włosów, zamyka się w wilgoci (niezbędna na lato) i jest wspaniałym stylowym dodatkiem do każdego strój. Zwykle noszę moje turbany na głowę w dwóch różnych stylach. Jeden styl prezentuje moje włosy z przodu z muszką, a drugi styl ma wszystkie moje włosy schowane w opakowaniu, tworząc węzeł na górze. Przy dobrej fryzurze będę nosić wygląd łuku, a przy złej fryzurze będę nosić wygląd węzła. Oba turbany są jednak moim zdaniem całkiem idealne!

Oto jak stworzyć opaskę na muszkę.

Krok pierwszy: Weź okłady wzdłuż i rozciągnij je, aby pozbyć się niektórych zmarszczek. Po zakończeniu rozciągania owinąć owijkę wokół tyłu głowy. Idealnie byłoby, gdyby twoja okładka była równa po obu stronach głowy, aby stworzyć gotowy, równy łuk.

Krok drugi: Weź dwa końce okładu i przynieś je do przodu i razem w jednej ręce. Drugą ręką (zwykle ręką, którą piszesz) pociągnij tkaninę z opakowania i nad koronę głowy. W zależności od tego, ile masz włosów (mam dużo), albo twoja tkanina minie koronę bez zamieszania, albo będziesz musiał pociągnąć i pociągnąć za troszkę więcej, aby ją pokonać. Jeśli okaże się, że masz trudności z uzyskaniem materiału na koronie, po prostu weź rękę i podnieś tkaninę z karku, dzięki czemu będziesz mieć więcej materiału do pracy. I tak powstają piękne turbany na głowę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 14 =