Korytka kablowe

Systemy korytek kablowych – nowoczesne korytka kablowe
Oferujemy szeroką gamę systemów korytek kablowych do podtrzymywania rur, kabli elektrycznych i oprzyrządowania. Nasze korytka kablowe są produkowane z materiałów nadających się do tego celu, takich jak kompozyty ze stali nierdzewnej, ocynkowanej, aluminium i włókna szklanego (FRP), które pasują do każdego typu projektu, zarówno morskiego, jak i lądowego. Oferujemy również szeroką gamę systemów drabin kablowych.

Korytka kablowe są produkowane na różnych wysokościach i szerokościach, aby zapewnić większy wybór dostępności przestrzeni ładunkowej. Korytka kablowe wyposażone są w otwory umożliwiające optymalne i wydajne pozycjonowanie sprzętu oraz łatwy dostęp do opasek kablowych i innych mocowań, takich jak zaciski do węży.

Produkty korytek kablowych są uzupełnione szerokim wyborem uchwytów i rozwiązań montażowych, umożliwiających kompaktowe i stabilne dopasowanie we wszystkich możliwych konfiguracjach i scenariuszach. Dostępna jest także szeroka gama standardowych i specjalistycznych akcesoriów i akcesoriów do inteligentnych rozwiązań dopasowanych do standardowych i najbardziej zróżnicowanych typów urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 5 =