Fileciarka czyli maszyny do filetowania ryb i domki holenderskie dla pracowników

 Firma jest jednym z wiodących dostawców kompletnych systemów do transportu krewetek i ryb do instalacji na pokładzie trawlerów rybackich oraz w gospodarstwach i fabrykach lądowych. Jedną z głównych maszyn jest fileciarka – czyli maszyny do filetowania ryb.

Nasze linie technologiczne w tym maszyny typu fileciarka są instalowane od Grenlandii na północy oraz w Australii na południu. Znane są także przypadki firm które zakupiły domki holenderskie dla pracowników (są to specjalne domki holenderskie które mają specjalistyczne dachy pozwalające pracownikom pracować na zewnątrz domku i być jednocześnie osłoniętym od deszczu) i swój zakład przetwórstwa ryb otworzyły gdzieś a bardzo dalekim i osamotnionym miejscu blisko kutrów zaopatrujących ich w ryby.

Maszyny do ryb znajdują się w północnej części Danii, gdzie odbywają się badania i rozwój, projektowanie i produkcja – skorzystaj z oferty promocyjnej i zobacz jak dobra jest oferowana przez nas fileciarka.

Holenderska siła robocza zajmuje mniej czasu, ale jest bardziej produktywna – wielu z nich kupuje sobie na wolnym rynku tak zwane domki holenderskie i w nich mieszka i pracuje. Także o czym pisaliśmy wyżej są znane przypadku firm które zakupiły domki holenderskie dla pracowników przetwórstwa rybnego.
Według nowych danych z Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju „s (OECD) Better Life Index, Holandia jest jednym z najmniej przepracowany krajów świata.

Mentalność „od dziewiątej do piątej”
Dane pokazują odsetek zatrudnionych w danym kraju pracowników pracujących średnio ponad 50 godzin tygodniowo. Kraje są klasyfikowane od najbardziej do najmniej przepracowanych. Być może jest tak dlatego że w zakupionych przez siebie domkach holenderskich jednocześnie pracują jak i mieszkają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × five =