Zamów online zakupy dla niepełnosprawnych!

Wielu kupujących byłoby w porządku, gdyby nigdy więcej nie mogli postawić stopy w sklepie detalicznym. W końcu wszystko jest dostępne online: książki, artykuły spożywcze, pizza, artykuły gospodarstwa domowego, a nawet duże bilety, takie jak materace i samochody.

Jednak według nas 15 procent ludzi na całym świecie ma niepełnosprawność, która wpływa na ich codzienne życie, a wielu sprzedawców detalicznych nie zdaje sobie sprawy, że ich strony internetowe nie zawsze są dla nich dostępne. Im dłużej sprzedawcy detaliczni czekają na stworzenie integracyjnego doświadczenia zakupów online, tym więcej pieniędzy mogą stracić na rzecz konkurencji, ponieważ prawdopodobnie 15 procent ich potencjalnych klientów jest zmuszonych do znalezienia dostępnych alternatyw. Jest to szczególnie ważne teraz, ponieważ wiele osób z dużego segmentu populacji wyżu demograficznego może zacząć doświadczać niepełnosprawności związanej z wiekiem, więc zakupy dla niepełnosprawnych mogą być szansą dla wielu sklepów. Chociaż możliwości techniczne i potrzeby dostępu są unikalne dla każdej osoby, poniżej znajduje się 10 typowych rzeczy, o których klienci niepełnosprawni chcieliby wiedzieć, o czym powinni wiedzieć sprzedawcy internetowi prowadzący sklepy oferujące zakupy dla niepełnosprawnych.

Sprzedawcy detaliczni oferujący zakupy dla niepełnosprawnych mogą pomóc, tworząc wszechstronne środowisko użytkownika. W międzyczasie sprzedawcy detaliczni mogą prowadzić szkolenia dla przedstawicieli obsługi klienta, dzięki czemu są przygotowani do zapewnienia przyjemnego i pomocnego doświadczenia osobom niepełnosprawnym, gdy dzwonią lub zwracają się o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five − 1 =