Meble kuchenne Gdynia a projektowanie wnętrz Łódź

Jak zamówić meble kuchenne Gdynia a projektowanie wnętrz ma się odbywać w mieście Łódź.
OD POMYSŁU DO WDROŻENIA LUB JAK ZAMAWIAĆ MEBLE KUCHENNE a projektowanie wnętrz Łódź.

Przede wszystkim, aby omówić swoje pomysły i oczekiwania, należy udać się do profesjonalnego studia mebli kuchennych, w którym można liczyć na fachowe porady i pomoc specjalistów.

Czego można się spodziewać i na co się przygotować:

 1. Profesjonalna porada

Profesjonalne porady otrzymane w salonie mebli kuchennych pozwolą dokładnie zaplanować przestrzeń zaprojektowaną do kuchni, a także uniknąć typowych błędów.

Projektowanie wnętrz Łódź – projektant wnętrz powinien posiadać wiedzę w wielu obszarach:


projektowanie wnętrz Łódź – zasady projektowania funkcjonalnej i ergonomicznej kuchni,
poczucie estetyki i znajomości trendów wzorniczych,
umiejętności interpersonalne i umiejętność słuchania potrzeb klienta,
umiejętność wizualizacji projektu,
znajomość asortymentu mebli kuchennych producenta.

 1. Dokładny pomiar pomieszczenia

Pomiar w domu klienta jest niezbędny do przygotowania profesjonalnego projektu. Umożliwia funkcjonalne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni i zabezpiecza brak źle zamontowanych szafek lub nieprawidłowo wykonanego blatu.

 1. Projekt kuchni

Meble kuchenne Gdynia – jeżeli chodzi o kuchnie to informujemy że nie ma dobrej kuchni bez odpowiedniego projektu. Już na etapie projektowania należy dokładnie rozważyć zamierzony efekt i priorytety. W końcu kuchnia może być przytulna, tradycyjna lub sterylna i nowoczesna. Wybór projektu jest w twoich rękach!

Pierwszą i najważniejszą kwestią w projektowaniu kuchni jest ocena Twoich potrzeb czy chcesz odnowić stare meble i wówczas może zainteresować cię konserwacja mebli (Warszawa lub inne miasta). Na przykład – czy wynajmujesz domki holenderskie gdyż kuchnia w domku holenderskim to zupełnie inna sprawa, czy gotujesz tylko dla siebie, czy dla rodziny i przyjaciół? bo być może przyda ci się fileciarka a na fileciarki trzeba przygotować odpowiednie miejsce w kuchni. Takie sprawy należy brać pod uwagę od samego początku, aby projekt obejmował wszystko, co sprawi, że kuchnia będzie dla ciebie zadowalająca.
Drugą rzeczą jest niewątpliwie ergonomia kuchni. Meble tapicerowane czy też Meble kuchenne Gdynia – dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym spędza się dużo czasu, ale ważne jest, aby ten czas nie został zmarnowany. Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka, w której możesz spędzić godziny eksperymentując z nowymi kulinarnymi smakołykami, a także przygotować coś szybko i skutecznie. Ważne jest, aby nie tracić czasu i energii na niepotrzebne czynności. Projektując kuchnię, jej układ i poszczególne części należy zatem zaplanować tak, aby wyeliminować niepotrzebne ruchy w postaci ciągłej wędrówki pomiędzy dwoma końcami kuchni. Przecież gotowanie ma być przyjemnością!
Projektując kuchnię, należy również wziąć pod uwagę niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego i ich rozmieszczenie. Jaki rodzaj zmywarki do wyboru? Czy potrzebujesz ekspresu do kawy? Gdzie postawić lodówkę? Projekt musi być wykonany w odniesieniu do tego, czy urządzenia mają być wbudowane, czy wolnostojące. Ważne jest również wzięcie pod uwagę wyglądu i walorów estetycznych sprzętu, aby cała kuchnia tworzyła spójny obraz.
Nie zapomnij o kolorach w kuchni! Wybrany odcień podłogi lub ściany wpłynie na styl i nastrój w kuchni. Kuchnia zaprojektowana w nowoczesnym stylu to połączenie klasycznych, często chłodnych kolorów, które dają poczucie sterylności. Tradycyjny wystrój kuchni zakłada ciepłe, przyjazne kolory, które tworzą przytulną i ciepłą atmosferę. Powinieneś rozważyć, w którym pokoju czułbyś się lepiej, aby kuchnia była Twoim ulubionym miejscem w całym domu!
Wreszcie – oświetlenie. Ta kwestia nie zawsze zawiera tyle myśli, na ile zasługuje podczas projektowania kuchni, chociaż w dużej mierze wpływa na komfort odczuwalny w pokoju. Projektując kuchnię, należy pomyśleć nie tylko o oświetleniu całego pomieszczenia, ale także o jego poszczególnych częściach. Odpowiednie oświetlenie blatu spowoduje lepsze przygotowanie żywności, podczas gdy lampy nad kuchenką ułatwią smażenie lub gotowanie. Najlepiej wybrać naturalne, przyjemne światło. W końcu dobrze zaprojektowana kuchnia nie może być ciemna!

 1. Fotorealistyczna wizualizacja

Dzięki wizualizacji klienci mogą dokładnie wiedzieć, jak będzie wyglądała ich wymarzona kuchnia. Nie ma miejsca na nieprzyjemne niespodzianki. Profesjonalne oprogramowanie komputerowe przedstawia każdy detal z bardzo dużą dokładnością, dzięki czemu klient może być pewien wyglądu wbudowanych przestrzeni. Oprócz elementów meblowych można wybrać idealne oświetlenie i akcesoria, a także kolor ścian i podłóg. Wszystko to pozwala idealnie ustawić cały pokój, tak aby efekt końcowy nie był zaskoczeniem.

 1. Umowa na projekt kuchni oraz meble kuchenne
  Po określeniu wszystkich szczegółów projektant zawiera umowę z klientem. Powinien określać wszystkie ustalenia poczynione podczas rozmów i spotkań. Zaleca się, aby pamiętać o obowiązkach sprzedawcy względem klienta, które są następujące: przedłożenie specyfikacji projektu i kodeksu postępowania w przypadku korzystania z mebli, dostarczenie mebli kuchennych do domu, rozpakowanie zakupionych mebli i urządzeń, montaż mebli i urządzenia, czyszczenie po instalacji.
 2. Dostawa zakupionych mebli kuchennych
  Wszystkie komponenty powinny być dostarczane bezpiecznymi środkami transportu. Nowoczesny system pakowania mebli firmy gwarantuje 100% ochronę produktu przed wstrząsami i drganiami podczas transportu. Zakupione meble powinny tobie przywieść pracownicy zaopatrzenie w identyfikatory imienne.
 3. Montaż kuchni w domu klienta

Wszystkie prace instalacyjne oraz projektowanie wnętrz powinny obejmować:

Rozpakowywanie zakupionych mebli i sprzętu.
Ustawianie dolnych szafek, wieszanie szafek ściennych.
Poziomowanie i przykręcanie szafek, montaż wszystkich elementów (szuflad, koszy itp.).
Montaż blatów, paneli ściennych.
Wykonywanie szczelin na blatach umożliwiających ich instalację (jeśli istnieje potrzeba dopasowania paneli do kształtów i wystających ścian lub instalacji).
Otwory do cięcia płyty do gotowania, zlewu, kranu i ich odpowiedniego montażu.
Montaż wyposażenia zamontowanego w meblach, takich jak lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, zmywarka, pochłaniacz, tylko jeśli sprzęt jest objęty umową.
Wycinanie otworów w tylnych ścianach szaf, umożliwiając dostęp do wody, kanalizacji i połączenia elektrycznego, zgodnie z wymaganiami klienta.
Łączenie sprzętu elektrycznego z fabrycznie wykonanymi złączami wtykowymi z gotową instalacją (zmywarka, chłodziarko-zamrażarka, absorber), a także podłączanie sprzętu hydraulicznego i gazowego do gotowych do podłączenia instalacji, tylko jeśli sprzęt jest objęty umową . Należy pamiętać, że podłączenie urządzeń gazowych nie zwalnia z obowiązku akceptacji połączenia przez osobę posiadającą wystarczające uprawnienia.
Instalacja i podłączanie urządzeń zakupionych poza sklepem jest możliwe za dodatkową opłatą.
Montaż oświetlenia, profili ściennych, profili cokołu, profili maskujących, balustrad i innych akcesoriów, które stanowią wyposażenie szafy lub zakończenie montażu.
Dopasowanie regulacji.
Sprawdzanie instalacji.
Czyszczenie po instalacji. Decyzja o utylizacji mebli i wyposażenia pozostaje w gestii klienta, ponieważ zbycie takich materiałów nie jest objęte zakresem usług instalacyjnych.
Akceptacja instalacji (czas, kiedy konieczne jest cierpliwe i dokładne sprawdzenie pracy zespołu instalacyjnego) jest zakończona podpisaniem „Protokołu akceptacyjnego”, co jest równoznaczne z akceptacją jakości wykonanej usługi.

 1. Obsługa posprzedażna świadczona przez studio które wykonuje usługi typu: projektowanie wnętrz Łódź

Oprócz oferowania produktów najwyższej jakości, równie ważne jest świadczenie usług posprzedażnych. Powinien zapewniać klientowi pełne wsparcie w przypadku problemów lub zapytań. Dotyczy to w szczególności dopasowania okuć – zawiasów, szuflad, fartuchów, a także uruchamiania urządzeń.

 1. Obsługa gwarancyjna producenta mebli kuchennych – w tym przypadku meble kuchenne Gdynia.

Usługa gwarancyjna świadczona przez wiarygodną firmę pozwala klientowi zaspokoić ewentualne roszczenia wynikające z ukrytych wad. Po upływie okresu gwarancyjnego nasze centrum serwisowe powinno również wykonać naprawy pogwarancyjne, aby klienci nie musieli się obawiać, że zostaną pozostawieni bez pomocy w dalszym użytkowaniu kuchni. Zainteresowanych zapraszamy do nas –
projektowanie wnętrz Łódź, konserwacja mebli, meble tapicerowane Toruń, meble kuchenne Gdynia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × three =