Jakie to usługi transportowe pomorskie?

Bez wątpienia słyszałeś termin spedycja – ale co to jest? Mówiąc najprościej, spedycja to proces przenoszenia importu i eksportu w łańcuchu dostaw. Firmy spedycyjne współpracują z firmami spedycyjnymi, liniami lotniczymi, przewoźnikami i organami celnymi w celu transportu przesyłek z miejsca pochodzenia do miejsca docelowego.

Co to jest spedycja świadcząca usługi transportowe woj. pomorskie?
Spedytorzy organizują usługi transportowe pomorskie i wysyłkę towarów z jednego kraju do drugiego. Towary mogą składać się z paczek, skrzyń i kontenerów lub z połączenia wszystkich trzech. Pracują dla firm i osób prywatnych zajmujących się importem i eksportem towarów.

Klient decyduje o stopniu zaangażowania spedytora oferującego usługi transportowe pomorskie w podróż towaru. Może to być na przykład przewóz ładunku kontenerowego z fabryki w jednym kraju do drugiego (w celu dalszego montażu) lub może zawierać gotowe towary, które trafiają od producenta bezpośrednio do magazynu sklepu. Firma spedycyjna świadcząca usługi transportowe pomorskie może korzystać z różnych rodzajów transportu (nie tylko statków!), ale także drogą morską, samolotami, ciężarówkami i koleją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − 19 =