Czy kriolipoliza Łódź przynosi zamierzone efekty?

Czy kriolipoliza Łódź działa?
Kriolipoliza Łódź i inne formy kriolipolizy mają wysoki wskaźnik sukcesu. Są skuteczne w usuwaniu tkanki tłuszczowej z organizmu i mają mniej skutków ubocznych niż inne procedury, takie jak liposukcja. Chociaż ta procedura może usunąć obszary tłuszczu, nie jest to cudowne lekarstwo, a ludzie nie powinni oczekiwać całkowitego usunięcia tłuszczu. Procedura nie zadziała u wszystkich, a niektórzy ludzie mogą odczuwać gorsze skutki uboczne niż inni.

Styl życia i inne czynniki również mogą odgrywać rolę. Osoba, która nadal stosuje niezdrową dietę i pozostaje siedząca podczas stosowania kriolipolizy Łódź, może spodziewać się mniejszej redukcji tłuszczu. Podobnie kriolipoliza Łódź nie może napiąć luźnej skóry. Jeśli skóra rozciągnęła się wokół nagromadzeń tłuszczu, po zabiegu w celu usunięcia tłuszczu osoba może mieć nadmiar skóry.

Co mówią badania?
Naukowcy odkryli, że kriolipoliza Łódź jest stosunkowo skuteczny. Badania ogólnie wskazują na to, że CoolSculpting jest stosunkowo bezpiecznym i skutecznym sposobem usuwania niektórych obszarów tłuszczu. Naukowcy odkryli, że gdy w badaniach mierzono redukcję tłuszczu za pomocą suwmiarki, która jest narzędziem podobnym do linijki, ludzie stracili średnio 14,67 do 28,5% tłuszczu w obszarach poddanych kriolipolizie. Kiedy badania mierzyły redukcję tłuszczu za pomocą ultradźwięków, ludzie stracili 10,3% do 25,5%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eighteen + fourteen =