Noclegi z wyżywieniem – agroturystyka Nowa Kiszewa zaprasza!

W przypadku niektórych działań tak naprawdę nie ma znaczenia, czy nie mówisz w tym języku, ale jeśli martwisz się tym, skontaktuj się z domem wiejskim, agroturystyką Nowa Kiszewa lub firmą, aby sprawdzić, czy prowadzą one działania w kilku językach. Aby uzyskać więcej informacji, możesz także udać się do biur turystycznych w każdym obszarze.

Przed przyjazdem do miejsca jakim jest agroturystyka Nowa Kiszewa zalecamy zapoznanie się z naszymi Poradami podróży i sekcją Turystyki śródlądowej. Biorąc pod uwagę, że podane informacje mogą ulec zmianie, zalecamy sprawdzenie ich dokładności zawsze przed rozpoczęciem podróży.


Jeśli chcesz spędzić relaksujące wakacje w miejscu jakim jest agroturystyka Nowa Kiszewa, w domowej i ciepłej atmosferze, właśnie znalazłeś idealne miejsce. Nasze apartamenty, położone w spokojnej wiosce, stanowią idealne zakwaterowanie dla tych, którzy pragną zanurzyć się w ciele i umyśle. W naszej agroturystyce w Nowej Kiszewie znajdziesz zwierzęta, takie jak krowy, kurczaki i króliki, świeże i oryginalne produkty domowe, takie jak mleko i jaja, szeroki ogród z grillem i trampoliną dla dzieci, prywatny parking i przechowalnia sprzętu narciarskiego. W całkowicie odnowionym domu, nazywanym agroturystyką w Nowej Kiszewie, w którym niegdyś zagraniczni turyści mogli odpocząć i odświeżyć się podczas podróży do sanktuarium, znajdziesz nowoczesne apartamenty wyposażone we wszystko, co niezbędne do spędzenia udane wakacje.

W okresie letnim istnieją nieskończone możliwości podejmowania spacerów i wycieczek bezpośrednio od drzwi naszego domu, podczas gdy w zimie jesteśmy otoczeni ścieżkami pobitego śniegu na sankach lub może na romantyczne spacery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + four =