Długopisy i pióra Waterman Exception

Długopisy i pióra Waterman Exception mogą pisać lepiej po ich użyciu przez pewien czas ze względu na lepszy przepływ atramentu. Czasami w mechanizmie pióra pozostają resztki płynów używanych do czyszczenia. Polecam napełnienie nowego pióra o nazwie Waterman Exception kilka razy. Płukanie atramentem do i z pióra pomaga oczyścić system podawania. Nigdy nie doceniaj wartości spłukiwania zwykłej wody. Zrób to szczególnie, gdy nie używasz długopisu przez dłuższy czas lub zmieniasz kolory lub marki atramentu.

Bardzo cenię sobie doświadczenie próbowania pióra Waterman Exception w sklepie, aby wiedzieć, czy jest to dla mnie odpowiednie. Żadne dwie stalówki nie są dokładnie takie same, produkowane masowo lub wysokiej klasy. Zawsze staram się prosić o więcej niż jedną, aby zobaczyć, jak lubię porównania. Jeśli sklep nie pozwoli ci zanurzyć pióra w tuszu i wypróbować go, kupuj gdzie indziej.

Często próbujemy wiecznego pióra Waterman Exception w sklepie na notesach siedzących wzdłuż blatu. Te notesy nie są wykonane z tańszego papieru pochodzącego z recyklingu, który znajduje się w biurach. Często wnoszę do sklepu część codziennego papieru biurowego i piszę na nim długopisem, aby sprawdzić wydajność. Pamiętaj, że papier znaleziony w biurach ma dwie strony. Stożki papieru do drukarek lub kserokopiarek mają strzałkę wskazującą stronę, która powinna zostać użyta do drukowania. Gdy używasz wiecznego pióra Waterman Exception, różnica pokazuje się z każdej strony. Jedna strona będzie krwawić (linia linii jest szersza i krwawi na boki), podczas gdy pisanie na „stronie pisania” tworzy ostrzejszą czystszą linię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty + 10 =