Peruki z włosów naturalnych, a systemy włosów

Jeśli zdecydujesz się na peruki z włosów naturalnych lub system włosów, możesz napotkać następujące wątpliwości, zwykle spotykane na forach internetowych.

Systemy uzupełnień włosów wyglądają zupełnie jak peruki z włosów naturalnych. Twój system włosów będzie wyglądał jak peruka z włosów naturalnych tylko wtedy, gdy nie skorzystasz z porady stylisty lub dostawcy systemu włosów i zamówisz gęstość i kolor nieodpowiedni dla twojego wieku.

Unikaj najczęstszych błędów przy zamawianiu peruki z włosów naturalnych, czyli systemów włosów, które wyglądają jak peruki ale nimi nie są. Ich jedynym podobieństwem jest to, że ukrywają wypadanie włosów i łysienie. Systemy włosów są wykonane z ludzkich włosów, które są ręcznie tkane na wybranym z mikrostrzępych materiałów bazowych: koronce, skórze lub żyłce. Peruki z włosów naturalnych również mogą być wykonane z ludzkich włosów, ale także z włosów syntetycznych.

Bezszwowe materiały , czyli tak zwane czapki, są w pełni oddychające i są przyklejone do skóry głowy za pomocą odpowiedniego kleju, a nie spinek, wypustek lub koralików. W przeciwieństwie do większości peruk, które muszą ukrywać nieporęczne sęki, szczególnie na skraju, możesz nosić system włosów w dowolny sposób, ponieważ sęki są niewidoczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − fourteen =