Z czego wykonane są kręgi betonowe Gdynia?

Rury betonowe i kręgi betonowe Gdynia oferują różnorodne połączenia. Nie ma na nich wpływu rodzaj zasypki użyty do instalacji. Wydajność połączenia musi zostać wykazana w zakładzie przed montażem rury, a integralność złącza można przetestować w terenie na różne sposoby. W przypadku rur betonowych i kręgów ugięcie nie wpłynie negatywnie na zdolność testowania złącza w terenie. Sztywność przekroju rury betonowej sprawia, że ​​montaż złącza jest prostą operacją.

Sztywna integralność stawów zminimalizuje prawdopodobieństwo wtargnięcia i osiadania przepełnienia, często nazywanego infiltracją.

Połączenia te obejmują: Toczące się gumowe pierścienie zaczynają się okrągłe i zwykle są rozciągane nad czopem i ustawiane (nieskręcone) w rowku czopu. Następnie spłaszczają się, gdy zwijają czop rury, aby uszczelnić połączenie. Są one montowane na sucho bez użycia smaru do spoin. Powierzchnie rur muszą być suche, aby pierścień mógł się toczyć. Jeśli powierzchnia jest częściowo mokra, należy ją wysuszyć. Kręgi betonowe Gdynia mogą być okrągłe lub w kształcie litery V i są utrzymywane w rowku pierścienia, gdy rura przesuwa się na swoje miejsce. Smar jest nakładany na przednią powierzchnię pierścienia i sąsiednią powierzchnię wejściową gniazda. Smar jest dostarczany przez producenta rur i jest specjalnym rozwiązaniem (często miękką mieszanką mydła). Produkty ropopochodne, takie jak smary, nie powinny być nigdy stosowane jako zamienniki, ponieważ mogą uszkadzać mieszankę gumową. Zewnętrzne kręgi betonowe Gdynia („EB” lub „opaski piaskowe”) są stosowane na płasko połączonej rurze, aby zatrzymać wnikanie gleby do rurociągu i erozję zasypki. Takie kręgi betonowe są zatem stosowane w piaszczystych zasypkach rozciągających się nad złączem rury „zlicowanej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 3 =